İnstagram
Telegram
Telefon
WhatsApp
ORPAN ELEKTRİK SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri

Telefon

444 7 066

E-Posta

orpan@orpanelektrik.com.tr

Adres

Büsan Özel Organize San.Böl.Fevzi Çakmak Mah.Kosgeb Cad.10647 ( 7.) Sk.No:19 Karatay/KONYA

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Hakkımızda

Firmamız, A.G ve O.G elektrik malzemelerinin toptan satışını yapmak üzere kurulmuş olup, Uzun yıllardır elde edilen birikim ve tecrübelerle, kurulduğu günden bu yana benimsediği ilkeleriyle elektrik sektörünün en büyük tedarikçileri arasında yerini almayı başarmıştır. Geniş Ürün Yelpazesi, Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet, Dürüst, Ahlaki Ticaret Anlayışı ve Uygun Fiyat Politikası, Tecrübeli Personel Kadrosu, Toplamda 1500 m2 Faaliyet Alanımızla ve Binlerce Çeşit Ürünümüzle, Ülke Genelindeki Yaygın Pazarlama Ağımızla, Sektörün önde gelen markalarının partnerliklerini alarak, Orpan Elektrik olarak ithal ettiğimiz ve imal ettiğimiz ürünlerimizle ülkemize ve hizmet ettiğimiz tüm müşteri grubuna arzını gerçekleştirmekteyiz.
 

Vizyonumuz

Asansör teknolojisinde dünya lideri olmak, ulusal ve uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında, yenilikleri takip eden, gerekli sürdürülebilir çözümler üretmekteyiz.

 

Misyonumuz

Güvenilir, yüksek kaliteli Asansör parçaları üreterek müşterilerimizin performansını iyileştirir ve dünyanın en değerli kaynaklarının sürdürülebilir kullanımına katkıda bulunuruz.